Deski bambusowe z grawerem idealnym prezentem dla każdego

Wyjątkowa deska do krojenia w wyjątkowej postaci

Jeśli szukasz prezentu dla osoby, która uwielbia gotować, to warto podarować jej deski bambusowe z grawerem. To estetycznie wykonany podarunek, a do tego trwały i niezwykle funkcjonalny. Poddana personalizacji deska nie wchłania wilgoci, a odpowiednio impregnowana może być użyteczna w kuchni przez wiele lat. To wszystko zasługa sprasowanych pędów traw bambusowych, które wykazują dwukrotnie większą twardość niż inne tworzywa drewniane.

Personalizacja deski bambusowej

Tego rodzaju prezent to idealny sposób na podziękowanie osobie przygotowującej pyszne posiłki. Ten nietuzinkowy podarunek można wzbogacić w dowolnej postaci treść lub rysunek. Deski bambusowe personalizowane mają zawsze indywidualny charakter, za sprawą wysokiej jakości grawerowi na zawsze będą miały swoje stałe miejsce w kuchni. Ponadto nie trzeba tak wykonanego prezentu używać do przygotowywania posiłków, a stworzyć z niej ozdobę całego pomieszczenia kuchennego.

Technika wykonania grawera

Deski bambusowe z racji swojej wytrzymałości wykazują dość dużą odporność na ingerencję mechaniczną. Stąd też, aby wykonany został wysokiej klasy grawer należy posłużyć się przeznaczonym do tego laserem. Innym sposobem na ozdobienie deski jest wykonanie malunku. W ten sposób wykonana personalizacja sprawi, że deska będzie przeznaczona tylko i wyłącznie do pełnienia funkcji ozdobnej. Przy przygotowywaniu potraw, a następnie oczyszczeniu wzbogacenie wizualne może wyblaknąć.