Oryginalne sposoby na wykorzystanie zużytych desek do krojenia

Zastanawiałeś się, w jaki sposób można wykorzystać wysłużoną deskę do krojenia? Jak się okazuje istnieje na to wiele sposobów. Nie ma ograniczeń dla ludzkiej wyobraźni.

Przedłuż życie kuchennej deski

Deski drewniane mogą posłużyć jako wyjątkowe i zaskakujące dekoracje. Wystarczy trochę wolnego czasu, podstawowe narzędzia oraz stare przybory kuchenne, które już nie nadają się do użytku. Wykonane w ten sposób przedmioty mogą ozdobić każdą kuchnię oraz będą doskonałym ręcznie wykonanym prezentem.

Deska do krojenia jako wieszak kuchenny i tablica

Jeśli narzekasz na swoje haczyki do wieszania ręczników, to możesz je zastąpić starą deską. Wystarczy ją odpowiednio przemalować, a jej uchwyt wykorzystać jako miejsce do przewieszenia wszelkiego rodzaju ścierek, szmatek. Deski drewniane można zastosować jako kuchenną tablicę, na której można wypisywać hasła, powiedzenia. Jest to także dobre miejsce na zapisanie listy zakupów lub czynności do wykonania.

Miniaturowy ogród i inne przeznaczenie drewnianych przyborów kuchennych

Homemade związany z deskami drewnianymi może tak dotyczyć wykonania ramek do zdjęć. W zależności od grubości posiadanych podstaw do krojenia można stworzyć miniaturowy ogród. Wystarczy wydrążyć odpowiednie szczeliny do ulokowania doniczek z roślinami, ziołami. Dla osób korzystających z przepisów kulinarnych zamieszczonych w Internecie przydatne okażą się podkładki pod telefon lub tablet, deski drewniane idealne się do tego nadają.