Porcelana – królowa stołu

Porcelanowa zastawa jest niezwykle eleganckim elementem stołu. Zachowuje w sobie ponadczasowość, która odnajdzie się w każdym wnętrzu. Nawet nowoczesny design mieszkania idealnie współgra z porcelanową zastawą obiadową lub serwisem kawowym. Dlatego zakupu porcelany nie jest zakupem jednego sezonu. To tak jak z kryształami – jest dla nich miejsce w każdej epoce.

Elegancja porcelany zawarta jest głównie w jej prostocie, która jest jednocześnie wyznacznikiem klasy i dobrego stylu. Porcelana może być zdobiona różnorodnymi wzorami. Aby zachować ją jak najdłużej w pierwotnej, niezmienionej formie należy unikać mycia w zmywarkach. Tam może dojść do zatarcia się wzoru, co nie będzie wyglądać estetycznie. Przy porcelanie warto stosować mycie ręczne. Ponadto tłok naczyń w zmywarce może narazić na ryzyko stłuczenia poszczególnych naczyń. Filiżanki Lubiana są piękną propozycją serwowania kawy gościom.

Dodatkowo serwis kawowy jest wzbogacony o dzbanek do kawy, talerzyki do ciasta, cukiernicę i dzbanuszek do mleka. Ekskluzywnie nakryty stół jest tez sygnałem dla gości, iż są osobami znaczącymi dla gospodarza domu. Tym samym podkreślamy też rangę uroczystości, jaka jest okazją do spotkania towarzyskiego. Porcelana Lubiana jest doskonałym tworzywem do aranżacji stołu na różnorodne okazje. Dzięki takiej zastawie można uświetnić rodzinne jubileusze czy święta, które skupiają rodzinę przy wspólnym stole. Warto posiadać w domu zastawę porcelanową, która odpowiednio pielęgnowana będzie służyła przez lata.