Jesteś właścicielką lub właścicielem baru czy pubu? Postaw na najlepszej jakości akcesoria kelnerskie!

Profesjonalne ociekacze barmańskie, podkładki i maty barowe – to i wiele innych produktów znajdziesz na stronie internetowej Gastromania.pl!

Maty barowe spotkać możesz w naprawdę wielu wersjach kolorystycznych, a także o różnych rozmiarach i kształtach. Są one bardzo ważnym aspektem w każdym barze lub pubie, dlatego sklep Gastromania.pl oferuje je w wielu wariantach. To wszystko po to, abyś mogła lub mógł zdecydować się na te, które będą najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom, ale również wystrojowi panującemu w Twoim lokalu gastronomicznym. Chronią one blat przed zachlapaniem, a dodatkowo są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości. Można myć je zarówno ręcznie, jak i w zmywarkach przeznaczonych do szkła, które wyparzą całą powierzchnię. Maty barowe wysokiej jakości spełniają wszystkie normy higieny HACCP, dlatego mogą być używane w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

Podstawowe elementy każdego baru lub pubu – jakie wyróżniamy i w co warto zainwestować?

Do podstawowego wyposażeniu lokalu zaliczają się na pewno lejki, shakery, nalewaki, miarki na alkohol, stojaki, maty barowe, przybory dla barmanów, wieszaki do kieliszków, syfony gastronomiczne oraz wiele innych elementów. Wszystkie z tych przyrządów barmański powinny być wykonane z dobrych materiałów, a to wszystko po to, aby służyły nam przez wiele lat. Maty barowe są wytwarzane najczęściej z gumy lub tworzywa sztucznego, ale występują też takie, które są wykonane z kauczuku, polipropylenu, PVC oraz polietylenu.

Najwyższej klasy i solidne maty barowe dostępne w ofercie profesjonalnego sklepu Gastromania.pl!

Maty barowe, podkładki czy ociekacze barmański to nie jedyne elementy wyposażenia pubu lub baru, które możesz znaleźć w sklepie Gastromania.pl. Zakupisz tutaj również: zmywarki gastronomiczne, wyparzarki do szkła, lady chłodnicze, gadżety dla profesjonalnej gastronomii, akcesoria barmańskie, piece konwekcyjne, piekarniki, piece do pizzy, kieliszki, zastawy stołowe, szklanki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!