Rodzaje desek do prasowania – poznaj wszystkie – część III

Było już o standardowej desce i o jej siostrze, która posiada dodatkowo przedłużacz, do którego można podłączyć żelazko. Dziś, aby dopełnić całości, opowiemy Wam o bardziej zaawansowanych technologiczne deskach do prasowania, które mogą znacznie więcej, niż te klasyczne.

Warto podkreślić, że te, o których będziemy mówić dzisiaj, do niedawna były dostępne jedynie dla profesjonalnych pralni i szwalni. Nie dlatego, że nie można było ich używać w domach, a jedynie dlatego, że ich ceny nie pozwalały na to, aby mógł pozwolić sobie na nie szary człowiek. Obecnie, choć nadal drogie, pojawiają się czasami w prywatnych domach. Nie trzymamy Was dłużej w niewiedzy – zaczynamy wykład o deskach elektrycznych. Zachęcamy do lektury.

Elektryczna? Deska do prasowania na wypasie

Nie da się ukryć, że elektryczna deska do prasowania to wariant dla miłośników technologii. Mogą sobie na nią również pozwolić osoby, dla których perfekcyjnie wyprasowana koszula lub sukienka to podstawa udanego dnia. Wspomniany wariant posiada wiele funkcji, których próżno szukać w standardowych deskach do prasowania. O czym mowa? a choćby o tym, że posiadają np. generator pary, który znacznie ułatwia prasowanie, szczególnie trudno dostępnych zakamarków. Co więcej, wariant elektryczny może posiadać podgrzewacz, który sprawia, że ubrania po prasowaniu nie są wilgotne od pary. Jest to doskonała funkcja dla pań, które zapominają o tym, że chcą w danym momencie założyć swoją ulubioną bluzkę i chwilę wcześniej wrzucają ją do pralki. Podgrzewacz wspomaga szybkie schnięcie ubrania.